کدنویسی تخصصی نرم افزار ها و سایت های فارکس

پرسش های رایج در زمینه فروش و ساخت محصولات تخصصی بازار بورس فارکس

  بهترین اندیکاتور فارکس چیست؟

  اندیکاتور های زیادی برای بازار بورس فارکس و کریپتو کارنسی وجود دارند که معروف ترین آنها میتوانند: MACD - Stochastic - RSI - Money Flow Index - Bollinger Bands - OBV - Accumulation / Distribution Line - Ichimoku (Clouds) باشند. توصیه میکنیم برای یافتن بهترین اندیکاتور مناسب با الگو ها و استراتژی های تریدری خودتان با تیم پشتیبانی و مشاوره با در ارتباط باشید.

  آیا شما در زمینه کریپتو کارنسی هم فعالیت و کدنویسی میکنید؟

  بله ولی در حال حاضر فقط برای نرم افزار MT4 و MT5 کدنویسی انجام میشود.

  آیا اکسپرت 100% تضمینی وجود دارد؟

  خیر هیچ اکسپرت 100% تضمینی وجود ندارد! توصیه ما این است که گول تبلیغات زرد و فریب دهنده داخلی و خارجی را نخورید. ترید کردن در بازار های جهانی بخصوص فارکس و کریپتو کارنسی نیازمند آموزش، تجربه، استعداد، حس قوی و کمک گرفتن از نرم افزارهای محاسباتی خوب و کار آزموده دارد بنابر این توصیه میکنیم گول عناوین تبلیغاتی مثل: اکسپرت 100% بازده، بهترین اندیکاتور جهان، استراتژی دیلی تریدینگ 100% ی، نرم افزار تضمینی بورس، اکسپرت 100% تضمینی و... دیگر عناوین شک بر انگیز را نخورید و به دنبال آموزش، کسب تجربه، ساخت استراتژی های شخصی قدرتمند و تبدیل آنها به نرم افزار های حرفه ای و کمک گرفتن از نرم افزار ها و محاسبه گر های کار آزموده و قدرتمند باشید.

  آیا خدمات کدنویسی وب سایت های مرتبط به فارکس هم قبول میکنید؟

  بله، تیم ام کیو ال فا متشکل شده از یک مجموعه ای از بهترین طراحان و کدنویسان وب، ویندوز، بورس فارکس و... میباشد. شما میتوانید سفارشات مرتبط به طراحی یا برنامه نویسی وب سایت های بورس و فارکس را نیز در ام کیو ال فا ثبت کنید. همچنین برای ساخت پنل های حرفه ای تریدری، اتصال به API های کارگزاری ها، ساخت وب سرویس های مختلف و... هرگونه خدمات تخصصی تحت وب برای بازار های بورسی خود بخصوص بازار بورس فارکس اقدام نمایید. خدمات طراحی و کدنویسی کامل فرانت، بکند، پنل، دیتابیس، API و... توسط ما انجام میشود.

  روش های پرداخت و سفارش در ام کیو ال چگونه میباشد؟

  پس از مشاوره با برنامه نویسان حرفه ای ما و اعلام هزینه و زمان ساخت نرم افزار مورد نظر، مشتری میبایست 50% مبلغ کل هزینه توافق شده را به صورت پیش پرداخت واریز نماید و الباقی مبلغ نیز در پایان کار واریز گردد.

  طریقه واریز وجه چگونه میباشد؟

  شما میتوانید هزینه را از طریق کارت به کارت، واریز درگاه پرداخت آنلاین (شاپرک)، پرداخت به صورت تتر و بین کوین انجام دهید.

  آیا سورس اکسپرت و اندیکاتور طراحی شده تحویل میگردد؟

  بله، شما در مرحله اول اکسپرت یا اندیکاتور سفارش داده شده با بصورت دمو کد گذاری شده تحویل میگیرید و پس از تست و تایید و ویرایش های نهایی و تسویه حساب نهایی نسخه اصلی نرم افزار به همراه سورس کد را تحویل خواهید گرفت.

  شما بر چه اساسی سفارش ساخت اندیکاتور و اکسپرت فارکس را قبول میکنید؟

  در حال حاضر ما هیچ اکسپرت، اندیکاتور، ربات، استراتژی و... نرم افزار یا ابزار آماده دیگه ای موجود نداریم. برای ثبت سفارش شما میبایست استراتژی مورد نظرتان را برای ما ارسال کنید تا ما آن را تبدیل به اکسپرت کنیم. در مورد اندیکاتور نیز به همین صورت میباشد.

  آیا شما کانال سیگنال دهی دارید؟

  خیر. تیم mqlfa هیچ کانال یا گروه سیگنال دهی ندارد و هیچ کانال، وب سایت گروهی را توصیه نمیکند. توصیه ما همیشه بر کسب تجربه و ترید بر اساس دانش ، تجربه و حس تریدری کاربر میباشد.

پشتیبان تلگرام
سفارش آنلاین نرم افزار اختصاصی
از طریق پیغام در واتس اپ
پشتیبان تلگرام
سفارش آنلاین نرم افزار اختصاصی
از طریق پیغام در تلگرام ما